Køreplan for revybussen – Lørdage med bal
Bussen kører den: 9. og 16. marts 2019
   
 Fra Skagen Afgang kl.
 Skagen holdeplads, Chr. X’ s vej 2. 17:05
 Frederikshavnsvej ved trinbrættet 17:08
 Nordsøvej ved Meny 17:10
 Gl. Skagen ved Jeckels Hotel 17:15
 Hulsig ved ”købmanden” 17:25
 Forventet ankomst til Hotel Hvideklit 17.40
 Forventet afgang retur mod Skagen 01:45
   
 Fra Aalbæk Afgang kl.
 Aalbæk Station 17:35
 Skagensvej ved ”tidligere frk. Aalund” 17:37
 Forventet ankomst til Hotel Hvideklit 17:45
 Forventet afgang retur mod Aalbæk 01:45
   
 Fra Sæby Afgang kl.
 UNO-X tanken v/ MENY, Stygge Krumpensvej 16:45
 Sæby Busterminal  16:45
 Ved Hotel Viking 16:48
 Forventet ankomst til Hotel Hvideklit 17:45
 Forventet afgang retur mod Sæby 01:45
   
 Fra Frederikshavn  Afgang kl.
 Frederikshavn togstation ved hovedindgangen 17:08
 Elling, overfor slagteren 17.15
 Strandby Station 17:20
 Nielstrup, overfor mejeriet 17:25
 Jerup, overfor Brugsen 17:30
 Aalbæk Station 17:35
 Skagensvej ved ”tidligere frk. Aalund” 17:37
 Forventet ankomst til Hotel Hvideklit 17:45
 Forventet afgang retur mod Frederikshavn 01:45
   
OBS! Der kører kun bus på de dage hvor der er bal efter revyen.

Hent PDF version af køreplanen her!

Kontakt os

Aalbæk Sjøw
Centralvej 16
9982 Aalbæk


Tlf.: 42 16 98 99
Email: revy@aalbaeksjoew.dk
Website: www.foraarsrevy.dk
CVR: 16 76 77 86

Revyen afholdes

Hotel Hvideklit
Hvideklitvej 15
9982 Aalbæk


Tlf.: 31 32 00 04
Email:  mail@hotelhvideklit.com
Website:  www.hotelhvideklit.com